| OttoGiani a întrebat:

Cum se saruta?
Adica "TEHNICA"
Stiu ca nu exista o tehnica dar nu stiu cu ce sa incep sarutul nu stiu cum sa-l dau si nici cum sa-l termin.
Dau FUNDA celui care ma lamureste si imi explica cel mai bine

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Đεмоη a răspuns:

Pai :p hihi ..Deci te uiti in ochii ei, apoi te apropii de ea incet incet o saruti pe coltul guritzei apoi sarutul cu limba. pur si simplu incerci sa ii atungi limba cu limba ta gen ca si cum ai linge o inghetata laughing..Intorci capul asa un pic in partea stanga...nu stiu dar sarutul se simte nu il poti explica in cuvinte..La fel ca si dragostea.Si nu iti fie rusine spune-i ca nu ai mai sarutat happy nu e nimic rau in asta totul are un inceput!winking succes amice.

| BackInBlack74 a răspuns (pentru Đεмоη):

Lol nu mai zi cu limba omule tongue... zi si tu cum se numeste, adica sarut frantuzesc.

| Đεмоη a răspuns (pentru BackInBlack74):

Daca nu stie sa sarute, ma gandeam ca este mai mic/mica laughing si ii explicam mai pe intelesul ei/lui

| AnoNymUS10 a răspuns:

Te lasi luata de val!