| Gabriel_Ianis_2000 a întrebat:

Cum se saruta cu limbuta?laughing)
Fara raspunsuri la misto

6 răspunsuri:
| ℓαυяα a răspuns:

Caută pe net

| corbulalbrosu a răspuns:

Nimeni NU se saruta cu ...LIMBA. Oamenii folosesc gura pentru a-si exprima gesturile de tandrete, iubire, dragoste prin sarut. big grin Limba poate fi folosita pe parcursul sarutului pe post de... accesoriu, in cazul in care este introdusa in gura partenerului. Tehnica priviund bagarea, miscarea si schimbarea constanta a limbutelor, se invata si desavarseste prin practica repetitiva. laughing

| Sofer a răspuns:

De la sărutul cu buzele normal deschizi ușor buzele în acelasi timp cu partenera și bagai limba în gura.

| QElenaBoghiu a răspuns:

Parcă văd că o să ne întrebi mâine cum să faci sex big grin

| Gabriel_Ianis_2000 explică (pentru QElenaBoghiu):

Am si zis nu rasp la misto...

| Andrei283 a răspuns:

Mor +))))))?