| yonel321 a întrebat:

Cum se saruta fetele? Am auzit ca trebuie sa inveti sa saruti? Si nu stiu cum sa fac asta.adica cand o vad in fata mea ca vine inspre mine sa ma sarute nu stiu ce sa fac.adica cum sa o sarut bine sa nu ma fac de ras. poate cineva sa-mi zica?

Răspuns Câştigător
| iza4ever a răspuns:

Hey...stai calm 1. Nu te mai speria chiar daca e posibil sa va loviti nasurile sau dinti asta e incercati din nou. 2. Roag-o sa te ajute nu ar avea nici un motiv sa rada de tine pentru ca nimeni nu s-a nascut invatat. si 3. In caz ca nu vrei sa ii ceri sa te ajute sa inveti. Sarutati-va. Totul va veni de la sine si va ve-ti simti bine. Si poate ca nu iti iese din prima... mai incerci si dupa 2-3 ori o sa iti vina usor.

1 răspuns:
| LiviuIonut a răspuns:

Salut stiu cum e sentimentul asa am fost si eu si cand am sarutat o fata pentru prima data...nu stiu cum sa explic dar a fost foarte frumos ati zic de acum asa ca fa-ti curaj si gata saruto.Si app nu are cum sa rade de tine daca te iubestewinking