| aleza21 a întrebat:

Cum se saruta iubitul/a? Detaliat.

Răspuns Câştigător
| AdamBlack a răspuns:

Cum a zis si тεQυiℓℓa

dar, daca tot vrei explicatii:
iti aropii buzele de ale lui/ei decshizi gura(nu prea larg, ca doar nu vrei sa il/o inghiti) dupa care ii bagi limba in gura(nu prea mult!)

ai vrut explicatii...
ti-am aratat ca nu se poate explica, asta se intampla de la sine

7 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Buna! nu exista o explicatsie logica sau detaliata.atunci cand esti cu el si se apropie momentul, nu o sa mai ai nevoie de explicatsii. e ceva ce simti, o sa-tsi dai seama imediat ce o sa se intample.nu-tsi face griji!

| AnonimA a răspuns:

Buna pai t apropi de el\ea si va apropiati buzele incet apoi va jucati cu ele big grin

bafta

| DorelSudoru a răspuns:

Scrie pe youtube "how to kiss" sau "how to kiss tutorial" laughing

| valy1233 a răspuns:

Ai mai mult de 10 ani? thinking

| blonduu a răspuns:

LoL uite'te mai bine la un film porno daca tot vrei detaliat. ffs persoane cu buletin nu exista pe site'u asta?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da.cum spun si ceilaltihappypentru inceput iti apropii buzele de ale lui(incepi cu un singur pupic)happydupa ii deschizi usor gura(vine de la sine, adica si el o sa faca ceva) simplu, dupa ii bagi limba in gura, nu o sa fiu greu ca o sa vina de la sine,

| fify a răspuns:

Deci te apropi iti inclini un pic capul ingizi ochii(daca vrei)si iti atingi buzelede ea sau el si daca vreti voi cu limba dar nu iti sugerez asa ceva e destul de scarbos