| sisi a întrebat:

Cum se saruta pe gat? explicati-mi...gandindu-va ca imi dati un sfat ca de la prieten la prietenwinking

16 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Incet, cu maxima delicatete, treptat, explorator... exact asa cum ti-ar place sa ti sefaca tie! poti exersa sarutandu-ti dosul palmei, sau antebratul... Mai e si urechiusa!, foarte sensibila! Numai safie curata! Atentie! exista si persoane foarte sensibile, si care se pot gadila foarte tare, in acea zona, si nu numai! Nu forta, si nu exagera! Intrebi, si te orientezi pe alta/e zona/e! Success!

| p0wer a răspuns:

Vrei sa exciti sau pur si simplu sa saruti thinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde, uite de exemplu fata cu care sunt acum se excita foare tare cand: sarut cu limba la 1 cm d maru lui adam in partea dreapta a gatuluiwinking, si incep incet punand gura acolo si prima data de sus in jos apoi dupa ctva secunde stanga dreapta iar apoi circular din ce in ce mai repede si in acelasi timp ar fi bine sa o si mangai p unde ii place big grin. Sper sa te ajute sfatu, la mine merge extraordinar laughing

| MorphineGirl a răspuns (pentru anonim_4396):

M-am excitat citind astahee hee

| Adrian_Stoenac_1993 a răspuns (pentru MorphineGirl):

Eu abia astept sa o surprind cu alte saruturi nu numai cu limbalaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ei, dar cum faci? ca si cum ai pupa pe obraz sau ii sugi putin pielea?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E acelasi lucru ca atunci cand il saruti numai ca de aceasta data il saruti pe gat pe langa urechiusa folosind miscari fine si atentie te folosesti doar de varful limbii...mult succes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu vreau sa stiucrying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Saruti tandru...Usor...Senzual.Doar daca vezi ca are efect. Daca nu are fa-i acolo un semn micut si data viitoare o sa-ti fie mai usor.happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dulce si apasat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi pare rau ktzi dau vestea asta da iti spun sincer ca nu mere. m-am despartzit de 4 din 5 baieti din kuza asta sad asa ca faci cum vrei crying da eu regret si acum ca am facut-o :@ oricum baftawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pur s i simplu ...incepe a t saruta pe puze, apoi incetu cu incetu coboarati buzele pe gitul partenerului... xx

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai il saruti cu limba cu buzele sau chiar asa de prostuta esti de nu sti cum se seruta cu limba stie si un copil de 5 ani

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Il iel incet ii dai cu limbuta pe gat incet incet o sa se excite potin ai grije sa nu sara pe tinehappyhappy:

| alexutza_4901 a răspuns:

Pfff da-ti raspnsuri mai complexe ca si pe mine ma intereseazabig grincrying

| dydy_5400 a răspuns:

Simplu.de inceput iti invarti limba in cerc pe gatul lui apoi cobori treptat in jos cu o delicatete.si il saruti finut...