| ddaiana16 a întrebat:

Cum se termina o fata in timpul sexului asta nu inteleg, cine imi explica si mie?

Răspuns Câştigător
| Vix999 a răspuns:

Ca si baietii, au si fetele orgasm si corpul lor elimina un lichid. Doar ca la noi nu tasneste (decat la unele femei- asta se numeste in engleza squirt) si e in cantitati mai mici.Ca si la baieti orgasmul dureaza 1-2 secunde. Dupa orgasm vaginul e mai sensibil deci si noua ne trebuie o mica pauza pana sa continuam cu runda urmatoare.

4 răspunsuri:
| adinaciosescu a răspuns:

O sa intelegi la momentul oportun, ori esti fata ori esti baiat.Banuiesc ca inca nu ai facut sex.

| Oana92 a răspuns:

Adica are orgasm!

| Keith a răspuns:

In momentul cand ajung la orgasm(placerea maxima), exact cum e si la baieti cand ejaculeaza.

| Cioropanflorina a răspuns:

Când face dragoste