| Linda100 a întrebat:

Cum seduci un baiat? Asa din priviri, sa-l lasi cu gura cascada, sa nu mai poata merge pe picioara si sa cada-n fund, sa deschida gura si sa salivezelaughing? Baietithinking la voi cum merge?

Răspuns Câştigător
| Narcis2007 a răspuns:

Cum ai descris tu nicio fata nu poate seduce un baiat normal din priviri asa

8 răspunsuri:
| FreddieMercury a răspuns:

Cu atitudinea asta, cred ca vei seduce un caine, maidanez.

| MMihai a răspuns:

Bănuiesc că ești o fată! Și dacă este invers, din priviri, sa-te lase cu gura cascada, sa nu mai poți merge pe picioara si sa caza-n fund, sa deschizi gura si sa salivezi. ( trebuie să apreciezi că am încercat, să mă adaptez, cât de cât, la limba ta română, ușor diferită, de cea oficială )

| Kazimir a răspuns:

Probabil trebuie sa te arati goala in fata lui... dar nu pari o fata frumoasa si atragatoare mai ales cand vine vorba de inteligenta

| Anet a răspuns:

Il poti seduce doar dupa ce ii arati ca stii limba romana, pana atunci no chance

| pitcrv a răspuns:

rochita, fuste scurte, priviri catre persoana respectiva sa te asezi in poala lui da ai grija ca s-ar putea sa simti cevabig grin ridicanduse,

greece12
| greece12 a răspuns:

Gura cascada? Mersi, am mai invatat ceva azi!

| Linda100 explică:

laughingDa, gura cascada, adica aia care curge, stii apathinking Am scris intentionat cascada, nu am vrut sa scriu cascaTa! Deci.

| Diana_6668 a răspuns:

Sa te uiti la el cu o privire patrunzatoare gen:sa ridici din spranceana smug. Si sa ai un mers leganat, de gheisa!