| Miniiii a întrebat:

Cum si prin ce modalitati poti sa ramâi insarcinata?

Răspuns Câştigător
| aleSsiax a răspuns:

Cand un baiat iti da drumu in interiorul vaginului tau laughing

9 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Kafeeaua a răspuns:

Oare?

| Annd a răspuns:

E complicat, lasa-te!

| Jesss a răspuns:

Cauta instructiuni pe net laughing ar trebui sa gasesti ceva cu "Introduceti un penis in interiorul unui vagin " daca nu iese nimic in noua luni inseamna ca unul dintre voi e defect happy

| Miniiii explică:

Si in primul rand stiu de ****,****...alea alea, dar vroiam sa intreb daca poti ramane insarcinata nu numai prin sex.

| MiHaI a răspuns:

Trimite un bilet la barza si vine cand poate

| MEANGIRL01 a răspuns:

Daca te speli pe dinti, daca iti atingi nasul cu limba, daca te scarpini dupa ureche, etc

| Bowl a răspuns:

Cand bagi pastravu unde ti-o zis muma-ta sa nu bagi nimic niciodata...

| ZeroCool_9224 a răspuns:

Cand vine barza