| RAY a întrebat:

Cum simt fetele pofta aia de sex? La barbati este erectia, dar la femei?
As vrea raspunsuri de la fete.

17 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

La fete este diferit, doresc tandrete, mangaieri, pupaturi si abia dupa aceea se simt bine si vor si sex.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu iti dai seama ca ai pofta de sex, doar cand falusul iti ridica prosopul?

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Nu

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Inseamna ca ai raspunsul la intrebarea ta.

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Eu m-am referit la altceva in fine

| JetBlueJet a răspuns:

Pai mie imi vine sa sar pe cine-mi iese in cale laughing

| RAY explică (pentru JetBlueJet):

Dar cum simti asta, asta ma intereseaya ce anume simti atunci_

| JetBlueJet a răspuns (pentru RAY):

Pai la mine sunt mai multe stari combinate intr-una singura happy
Ar fi fericire, curaj,"nebunie", si sunt si foarte energica.

| RAY explică (pentru JetBlueJet):

In acele clipe de ce barbati esti atrasa?

| JetBlueJet a răspuns (pentru RAY):

De cei care vorbesc asa mai pervers.
Sau de cei cu care glumesc pe seama sexului...Gen "Mama, pai rupem patul" laughing sau "O sa iasa flacari", unii mai fac si "Mrrr, pisi" laughing

| JetBlueJet a răspuns (pentru RAY):

Sau de cei pe care-i stiu eu ca-s mai perversi laughing
De cei care mi-ar inspira "activitate" in pat si nu monotonie.

| RAY explică (pentru JetBlueJet):

La ovulatie banuiesc ca simti asta nu?

| JetBlueJet a răspuns (pentru RAY):

Asta habar n-am.
De obicei nu-mi notez la calendar zilele astea alea menstruatiei sau ovulatiei etc.
Dar probabil ca atunci.

Răspuns utilizator avertizat
| ALittleDeath a răspuns:

Cum simte un gras pofta de shaormasmug

| FanulMeu a răspuns:

E din instinct... poti sa simti pofta de sex si fara sa ai o erectie

| Haroldcelfrumos a răspuns:

Na, ma intereseaza si pe mine... laughing