| Ion_4877 a întrebat:

Cum sti cand cumperi un prezervativ ce marime iti trebuie? cand ceri cum ceri,"dati-mi si mie marimea x sau y"sau doar ceri un prezervativ si atat?

12 răspunsuri:
| Arthur a răspuns:

Daca nu esti cal ia-ti unul normal.

| mihaa a răspuns:

Mia placut raspunsul tau luchass, super tarebig grin ai dreptate

| Sniper a răspuns:

"Dati'mi si mie o cutie de prezervative, durex" sau "Dati'mi si mie un prezervativ, durex", sau orice alta firma. Te duci la farmacie si ceri un prezervativ, sau ca sa-ti fie mai usor ii spui aleia/ala: "Aveti prezervative?", si de aici porneste toata discutia oh go on

P. S: Ce este asa de greu prin a cere un prezervativ? thinking

Răspuns utilizator avertizat
| floaredetrandafir a răspuns:

Ceri un prezervativ si atat happy daca o ai mare cumpara 2 si le faci nod

| stillhartu a răspuns:

Prezervativele sunt in marimi universale. Adica se potrivesc mai multor "marimi". Insa exista si unul pentru acei foarte bine dotati adica acei care au peste 20 de cm lungime si 5, 6 cm diametru.Acela e prezervativ XL.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mă și gândesc ce mutră ar face vânzătoarea când te duci să-i ceri un prezervativ XL.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Emil: cere si tu ce mai mare numar, sa impresionezi farmacista

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe mine ma chinuie aceasta intrebare -dar totusu cred ca sunt elastice si nu sunt pe marimi

| maadutzza a răspuns:

Prezervativele nu au marime sunt elastice

| tigru_2010 a răspuns:

Te duci si spui la vinzatoare se - ti daie un prezervativ si gata.