| anonim_4396 a întrebat:

Cum știi când o fata este îndrăgostită de tine?

3 răspunsuri:
| Nemessys a răspuns:

Cam greu. Fetele pot ascunde foarte bine. Si fiecare fata are modul ei de a se comporta. Dupa cum am zis, unele pot sa te iubeasca si sa o ascunda extrem de bine, iar altele se dau de gol de foarte multe ori. Si acele moduri prin care se dau ele de gol difera de la fata la fata.
Deci. nu pot sa-ti dau un raspuns clar. happy Daca as zice :,,Uite. ca sa-ti dai seama ca o fata este indragostita de tine, ea normal ar trebui sa faca :,,asta",,, asta",,, asta",,, asta",,, asta". " Si uite ca sunt mari sanse ca acea fata sa nu o faca si tu din cauza mea ajungi la concluzia ca nu te place, cand de fapt posibil sa nu fie adevart. Ar trebui sa-ti bati tu capul si sa-ti dai seama. Ca doar tu o cunosti mai bine decat mine.

| Xelon a răspuns:

O intrebi...

| GrigoreTiberiu a răspuns:

Cere i nuduri si daca iti da esti sef la bani