| elisarktis a întrebat:

Cum stii daca un baiat te place? daca se uita des la tine e de bine? ca eu il plac

Răspuns Câştigător
| JustSmileBaby a răspuns:

Daca iti zambeste, zambeste-i si tu.
Daca te priveste, incearca sa iti mentii privirea in ochii lui, si numara in gand. Daca va priviti unul pe celalalt mai mult de 5 secunde fara sa va departati privirile, atunci te place si el.
Incearca sa faci o gluma ceva, si ii atingi, ca din greseala, bratul sau umarul. Fii atent la reactia lui. Daca se uita imediat la tine, iti zambeste, zambeste-i si tu.happy Iar daca repeta gestul tau, adica te atinge si el, si zambeste in acelasi timp, atunci zambeste si tu.
Si ai motive, pentru ca, sigur te place.happy

Sper ca te-am ajutat, daca mai ai nevoie de mine, da'mi un mesaj privat.happy

Te pup si ai grija de tine.:*

Funda, daca vrei?happy:X:*

5 răspunsuri:
| KiddFaraSentimente a răspuns:

Da, cu siguranta. :]
Daca se uita des la tine, te priveste frumos, incearca sa vorbeasca cu tine cat de des poate da. :]
daca va placeti reciproc, eu zis sa incerci sa vorbesti mai des cu el.
Succes. :*

| miky_4769 a răspuns:

@danieltimisoar : ba baiatule, ai fata de aurolac, normal ca se face baza de tine.

| elisarktis explică:

Ma priveste si imi zambeste de cate ori sunt prin preajma

| yoAnonimul a răspuns:

Nu ar fi mai bine sa-l intrebi? Asa aflii si nu mai esti emotionata. Funda :X?

| blogspot_3915 a răspuns:

Depinde ce intentii aretongue
Asa suntem noi baietitongue