| mememe55555 a întrebat:

Cum stiu daca am fost violata sau nu?
Eram acasa la fostul meu prieten, se facuse seara si el deja batea apropouri, eu eram virgina (inca sunt daca nu m-a violat) si dupa ce ne-am sarutat si ne-am dat jos tricourile am zis nu si am incetat amandoi. Dupa ne-am certat timp de o ora pe cateva motive stupide si ne-am culcat in cele din urma. Fostul meu prieten este mai nou un fan al substantelor ilegale, motiv pentru care ne-am si despartit si frica mea este sa nu imi fi pus ceva in sticla cu apa, nu-mi amintesc sa fi dormit asa profund niciodata. De dimineata m-am imbracat si am plecat acasa, ma simteam foarte obosita si putin ciudat, dar nu chiar "penetrata" ca sa zic asa. Problema este ca deja ciclul meu intarzie de 10 zile si nu stiu daca sa imi fac griji...

4 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Din povestea ta nu se poate intelege nimic concret fiindca nu ai precizat absolut nici-o data exacta, precisa nici in privinta momentului producerii acelui viol ipotetic, prea putin probabil sa se fi intamplat in realitate si nici datele minim necesare de stiut in legatura cu ciclul menstrual. Data inceperii ultimei menstruatii avute, tipul ciclului, (regulat sau neregulat) etc. Doar stiind aceste cateva date concrete poti spera sa primesti un raspuns catusi de cat obiectiv si apropiat de realitate si cu un grad de corectitudine rezonabil/acceptabil. Sanatate!

| RAY a răspuns:

Du-te la ginecolog si vezi

| MortalProxy96 a răspuns:

Pune-i alcool pe masă sau undeva, sau dă-i pur și simplu o sticlă de Jack Daniel's sau ceva și așteaptă să se îmbete, apoi întreabă-l.

Toţi oamenii spun adevărul la beție. happy

| imibatpisica a răspuns:

Incearca sa dai tu data viitoare