| Kitty3D a întrebat:

Cum stiu daca fostul meu prieten inca mai tine la mine. si ar vrea sa incepem o alta relatie? va rog ajutati-ma

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| bebebita a răspuns:

Am trecut si eu prin asta daca vrei ia id meu si vb pe mess mai multe:* angel.rebelde63 asta e id meu:*bafta

soothe
| soothe a răspuns:

Dupa ce incepi relatia, daca se intoarce imediat cu fata la perete, nu mai tine.

| Malvina24 a răspuns:

Ideal ar fi sa vorbesti cu el pentru ca asa te poti convinge de ceea ce simte el cu adevarat-poti analiza gesturile lui, ce face in timp ce vorbesti tu cu el, daca se uita in ochii tai(daca asta nu se poate vb cu el pe mess-desi va putea fi evaziv(te poate minti usor) daca nu la telefon dar iti mai zisai ca ideal ar fi sa iesiti la o plimbare in parc sa profitati de vremea asta minunata)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai, intreaba-l