| Dany_9812 a întrebat:

Cum stiu daca m-am idragostit de cineva? Simt ceva (un fel de emotie ) si simt cum imi bate inima cand ma gandesc la "ea" sau cand o privesc

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da. cam asa...devi visator o visezi vrei sa stai mai mult cu ea si cand o intrebi daca vrea sa fie cu tine zice ca esti prea mic sau prea mare sad asta mi-s-a intamplat mie... (sunt fata) la baieti e mai usor de trecut peste eu 5 luni am suferit si acum tot sufar a si sfatul meu nu le spune parintilor daca ai sub 15 ani

| lolly_3072 a răspuns:

Pai.cum ai zis si u iti bate inima tare, te gandesti mereu la ea la ce'ai putea sa'i zici, sa faceti, abia astepti s'o vezi, vrei sa vorbesti cu ea.si nu in ultimul rand obisnuitii fluturi in stomac.happy

| Fn1613 a răspuns:

Ce muult imi place sentimentul asta! eu sunt fata si de asemena si noua ni se intampla la fel!happy

| loveaholic a răspuns:

Pai in primul rand cand o privesti simti ceva diferit, fiind mereu constient de prezenta ei, simti mereu nevoia sa o impresionezi, ti se pare ca este cea mai tare, te trezesti gandindu-te la ea, poate chiar o visezi, esti interesat sa afli mai multe despre ea si te simti putin nesigur in prezenta ei
nu trebuie sa indeplinesti toate astea laughing
cred ca si faptul ca ai pus o intrebare despre ea e un semn
depinde si de firea ta
succes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! eu sunt o fata foarte romantica(insa nu am avut iubit, mai concret nu am vrut sa ii spun ce simteam pentru el), iar cand il vad pe cel de care imi place, imi bate inima foarte tare, simt ca ma topesc, ma gandesc numai la el, nu vreau nimic de la nimeni ci doar sa ma gandesc la el. Sper sa iti fie de folos, incearca sa ii spui ceea ce simti sa nu faci ca mine!