| anonim_4396 a întrebat:

Cum stiu daca un baiat ma place?(si raspunsuri de la baieti )?

Răspuns Câştigător
| alleecsandra a răspuns:

Te priveste in ochi, iti zambeste, iti da atentie cand esti prin apropiere, discuta cu prietenii de tine incercand sa ti atraga atentia

3 răspunsuri:
| Octavutzu a răspuns:

Pai asta e ceva simpul. Dupa gesturile lui, priviri si multe altele, daca tu esti aia care il place mai mult ceia ce si cred ai face bine sa nu ii arati si lui asta ci sa faci in asa fel sa se indragosteasca el de tine. Incearca sa il apropi mai mult de tine daca asta vrei, incearca sa ii arati ca ar avea motiv sa fie cu tine. Incearca si tu nu stiu, cerei sa te conduca acasa intr'o seara si incearca sa il saruti sigur nu o sa refuze, deja daca ai facut chestia asta pori fi sigura ca o sa fiti impreunawinking

| Ellameh a răspuns:

Daca iti aduce intr-o seara un pepene si-ti propune sa-l taieti atunci e vreme mare! Inseamna ca vrea sa va casatoriti!

| Ralucka_7047 a răspuns:

laughing)nu iti da atentie