| ACboxeur a întrebat:

Cum sunt asiaticele (chinezoaicele) in pat? Funda cel mai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
| Norvegianul a răspuns:

Stramte. Foarte.

| ACboxeur explică (pentru Norvegianul):

Aaaah da? sunt pentru cei cu putuca mica? laughing

| Norvegianul a răspuns (pentru ACboxeur):

Pai avand in vedere ca asiaticii o au mica, da laughing N-am incercat niciuna dar din tot ce-am vazut sunt asa, ca niste copilite de 15-16 ani, nu prea dezvoltate.

| ACboxeur explică (pentru Norvegianul):

Imi par dragute si sunt in Italia. Sunt multe asiatice aici in zona mea si ma gandeam sa ma bag pe una...dar sa nu imi para rau laughing Merci oricum hai ca te premiez laughing

4 răspunsuri:
| Ispas_Vasile_1987 a răspuns:

Am avut o experienta cu o chinezoaica simpatica si ramin la parerea ca sunt cele mai bune asa ca incercati si voi ca merita