| SUSR a întrebat:

Cum sunt la pat chinezoaicele?

9 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Destul de reci si dure, pentru ca nu fac sex din dragoste, ele maritandu-se numai din interes.
In ce priveste ce spune mariancercel, este doar o parerea auzita, dar explicatia este: un vagin care nu-i relaxat si excitat este intr-adevar strambt, dar asta-i de plans, nu semn de bucurie, fiindca faci sex cu o bucata de piatra, fara sa simti nimic, nici tu si nici ea.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Violleta2022):

Cum ai ajuns la concluzia că nu ar face-o din dragoste?

| Violleta2022 a răspuns (pentru anonim_4396):

Le cunosc foarte bine, am lucrat cu ele in diverse companii ...si nici una nu s-a maritat din dragoste, pentru ca sunt crescute si educate sa-si asigure viitorul si bunastarea, nefiind importanta dragostea. Ca atare, targheteaza barbati cu bani, de alte nationalitati sau chiar chinezi, dar cu ceva banet pe ei.

| Sofer a răspuns:

Galacioase dar se descurca.

| raMLesS a răspuns:

Au fundul mic, dar merg.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca esti cu un buget redus merg si paturi chinezesti, dar sunt cam subrede. Eu unul prefer brand-urile nordice cum ar fi Jysk si Ikea.

| MValentin a răspuns:

Tot ce pot spune din ce am auzit, nu stiu daca sunt bune sau nu dar sunt stramte; d in general toate asianele

| Quassaar a răspuns:

Scârțâie...big grin

| Gabriel_Iliuta_1994 a răspuns:

Stii cum urla catelele cand se fufu cu cainii, cam asa sunt si chinezoaicele?