| PrintesaIngeras a întrebat:

Cum sunt orgasemele la fete? Cum se comporta o fata cand are orgasm? Ce simte? Cum ajunge ea la orgasm?

3 răspunsuri:
| Đϋffγ a răspuns:

Orgasmul e ceva wow. e o placere care nu toate fetele ajung acolo...nu depinde numai de tine,putini barbati pot sa aduca o fata la orgasm, trebuie sa se cunoasca trupurile, comunica cu partenerul. poate el se simte bine.dar tu NU si trebuie sa dureze cand faci dragoste nu doar 15 min happy

| inger02 a răspuns:

Orgasmul e o placere imensa.o simti atunci cand faci sex. asta e orgasmu se manifesta printr-o placere mare

| Drinny90 a răspuns:

Pai draga mea e simplu...O fata cand isi incepe viata sexuala v-a dorii sa o faca din ce in ce mai mult (din placere) sau din nevoie si se comporta...ca si cum s-ar simtii libera sa zburde laughing simte o placere maxima si ajunge prin nevoie sau dorinta de a se "termina" si noi fetele avem sperma prin frecarea lindicului happy
fundita?happy:Xbig grin