| AnToOniiia a întrebat:

Cum tai o portiune dintr-o poza in photoscape? FUNDA big grin

Răspuns Câştigător
| Tequila a răspuns:

Cruponeaza -> tragi de colturi va apaream ai deschis ce ramane din fotografie si dai dublu click in interiorul imaginii.

2 răspunsuri:
| Daniella a răspuns:

In primul rand,te duci in sectiunea Editor,pui poza pe care o doresti si jos putin mai in stanga scrie CROP [ asta insemnand sa tai din poza ] dai click, selectezi direct partea care doresti sa o tai si pe urma dai Crop iar, putin mai jos happy

| Азбука a răspuns:

Cu foarfeca tongue