| Deeiu a întrebat:

Cum te-ai simti daca fosta/fostul` se saruta cu alta/altu in fata ta?
[Dupa ce tu i-ai dat papucii, deci e din vina ta ca v-ati despartitbatting eyelashes]
>:*Tnxbig grin

Răspuns Câştigător
| κίllą a răspuns:

Eu nu as fi afectata absolut deloc big grin avand in vedere ca eu i-am dat papucii. Daca am facut asta inseamna ca am avut un motiv intemeiat happy Nu trebuie sa stau acum sa plang degeaba, baieti mai sunt.winking

14 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Mi-ar fi indiferent in situatia asta.Chiar le-as ura casa de piatra in treacatlaughing

| OanaG a răspuns:

Prost...sad

Si da, s-a intamplat sa-i dau papucii, dar nu l-am vazut sarutandu-se in fata mea...iti dai seama ca daca l-as vedea as paruio oleaca pe fata aia laughing

Si i-as zice ca nu suport sa-l vad cu altcineva decat cu mine sad

:XTe pup

| georgiana a răspuns:

Atata timp cat nu mai am sentimente pentru fostul nu ma priveste viata lui.

| Deeiu explică:

Da, da` totusi. tu ai fost aia care i-a dat papucii si i-ai zis ca nu mai poate fii nimic intre voi...straight face

| cocolina a răspuns:

Intrigata...laughing)cum isi permite asa cevalaughing dar sincer nu are rost sa te streseZI orqm o face ca sa fi tu geloasahappy

| Te besk a răspuns:

Nu mi-ar pasa, as merge si i-as spune in felul urmator:-Frate nu te credeam asa de pampalau ca dupa doua zile sa fii cu alta.Si i-as da o palma.Si as pleca si in ziua uratoare as lua si eu un baiat cu care sa fac asa

| Te besk a răspuns:

Daca vrei sa fii din nou cu el, poti merge la el sa ii spui sau prin tel sau pe mess nu conteaza, oricand poti sa o iei de la inceput cu el pentru ca tu i-ai dat papucii. Dar daca l-ai vazut cu alta nu mai are rost.

Succes

| any_6013 a răspuns:

Sincer nici mie nu mi-ar placea sa-mi vad fostul prieten saruntandu-se cu alta in fata mea dar, e adevarat ca daca voi doi v-ati despartit fiecare isi vede de viata lui. poate avea noi prietene asa cum si tu poti sa ai alti prieteni.ar trebui sa nu-ti mai pese, fiecare face ce vrea.ar trebui sa mergi mai departewinking. succes>big grin

| Titi_7923 a răspuns:

M-as bucura sa vad asta, nu ar fi o tragedie

| eva_2950 a răspuns:

Pai daca ar fi ex-ul nu a-si simtii nimic, mai grav ar fi sa fie actualu'happy.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai... Deeiu, daca e fostul' treaba lui cu cine se saruta laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca i-am dat papucii, inseamna ca nu mai simteam nimic pentru el si nu-l vream langa mine, deci imi era absolut indiferent ce facea big grin.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mas simti tare oribil, ma duceam de acolo sad

| mariusmihov a răspuns:

I-as zambi sa vada ca nu ma mai intereseaza persoana sa