| anonim_4396 a întrebat:

Cum te comporti cu tipul pe care il placi?
Sa zicem: placi un tip, banuiesti ca si el pe tine. Ati iesit impreuna de cateva ori. ati petrecut o zi superba impreuna, v-ati sarutat si v-ati tinut in brate toata ziua. A doua zi nu-ti da niciun semn de viata:nu suna, nu raspunde la telefon, nimic. A treia zi iti da un mesaj ca isi cere scuze ca nu te-a sunat dar a avut niste probleme. Apoi te baga in lista de mess.
Ce faci: astepti sa intre el primul pe tine sau il intrebi tu de vorba? Esti indiferenta cu el sau iti arati afectiunea?

3 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Esti indiferenta,mandrie n-ai? De cand iese vulpea si-l striga pe vanator "aici, aici!"? Nu te repezi, ca pierzi.

| AiOtsuka a răspuns:

Fii indiferenta, dar nu prea mult...s-ar putea ca el sa creada ca tie nu-ti pasa de el happy

| teo_1432 a răspuns:

Parerea mea este sati arati afectiunea fata de el... bal tu in seama, nul astepta pe el...winking