| ingrydutzza19999 a întrebat:

Cum te comporti cu un baiat timid? Cum sa fac sa nu mai fie asa de timid? Fara raspunsuri jignitoare sau nefolositoare. funda:*

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa nu il critici dur, ca va pune la suflet si va tine minte. Sa il lasi sa se deschida in fata ta (nu la fermoar), sa se simta liber in preajma ta, a il accepti asa cum este el.
Iar cand va veti strange mai multi si ti se pare ca este prea timid, asta e si din cauza numarului mare de oameni (fie 4-5-6). Eventual poti sa il ajuti tu si sa il intrebi cate ceva din cand in cand ca sa scoata cateva vorbe, dar sa nu fie prea stanjenitoare intrebarile.

-un alt timid.

| Coarna_Mihai_1990 a răspuns (pentru anonim_4396):

Asa suntem noi intraznetii happy nu avem probleme laughing in relatii cu sarutu`, si restul` chestiilor laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru Coarna_Mihai_1990):

Euu nu prea inteleg legatura cu saruturile laughing cand cei 2 sunt ascunsi de vazul lumii, nu ai de unde sa stii in ce se "transforma" acel timid laughing

| MandrilaVasileRadu a răspuns:

Sa-i dai doua palme educative dupa ceafa?

| ღEυCαρѕυηαTυAηαηαѕ a răspuns:

Buna.

Ce dragutt. baiat timid. il iei usor. ii vorbesti frumos. trebuie sa discuti mult cu el (despre oricee) dupa nu o sa mai fie asa timid. Succes!