| Diav0la a întrebat:

Cum te desparti de cineva care iti spune ca te iubeste?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Pentru Okei.
Asta să o crezi tu că poți ignora un om când te iubește, va dori să-i dai explicații și ce ai să-i spui: știi, am vrut să mă joc puțin cu sentimentele tale.
Nu ține. Problemele se rezolvă direct nu cu ocolișuri. Eu nu mă folosesc de oameni.
Deci răspunde la întrebare nu la răspunsul meu.
Mulțumesc pentru înțelegere.
O seară plăcută.
Pa, pa.

20 răspunsuri:
| elena a răspuns:

Cand cineva iti spune ca te iubeste, inseamna ca vrea sa se desparta de tine?

| catthshshshs a răspuns:

Il ignori... daca tu nu il iubesti, chiar nu are sens oh go on

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Ii sp cea ce simti fata de acea persoana.Asta fara cuvinte rautacioase.Cu mult calm se rezolva.big grin

prfml
| prfml a răspuns:

Spune-i ce simti fata de el si se va desparti el de tine.

| Moneyandfame a răspuns:

Zambeste in timp ce ii spui ca vrei sa te desparti de el.

| okei a răspuns:

Legiuitoarea, asta e varianta dura si prea directa.
Poti incerca sa il ignori pana cand i se sting sentimentele de dragoste. E cea mai nedureroasa varianta...

| hanry a răspuns:

Nu poti sai zici cateva sa tu te mai iubeasca? mi sa intaplat miesad

| hanry a răspuns:

Nu poti sa-i zici cateva sa tu te mai iubeasca? mi s-a intamplat miesad

| D-Anna a răspuns:

In primul' rand oricum ai luao e dureros so... Cel mai bine ii sa sune asa: el"te iubesc", tu:"eu nu.De aceea inainte sa te ranesc si mai rau ar fi bine sa ne despartim". si asa ii 90% cazuri minte cand spune asta daca nu at te vrea-n patoh go on daca e alta varianta-i gravhee hee

| ruxandra_6631 a răspuns:

Este o intrebare urmata de o alta intrebare.Cum poti sa te desparti de o persoana care te iubeste? Nu doar spune ci si arata.Aici ori ai tu pe altcineva ori esti plictisit de persoana respectiva. Dar daca faptele lui/ei nu au demonstrat ca te iubeste ii poti spune simplu. Tu nu mi-ai demonstrat ca ma iubesti desi ti-am dat ocazia.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Îi spun că s-au stins sentimentele de iubire față de el și nu are niciun rost să ne pierdem anii cu minciuni și prefăcătorii.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Atunci cand iubesti doar pe persuana respectiva numai vezi pe nimeni decat pe el si la despartire habar nai cat suferi pentru. ca cel iubit isi bate joc iar cel ce iubeste sufera ai grija pentru.ca dragostea e mare si versi multe lacrimi dar ai si parte de bucuri
asa este de cand e lumi at desparti nare nimic sunt o suta mai buni decat ultimul baiat care ne asteapta
va pup Rodica din bistrita nasaud salva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Il iei cu usorul si ii spui ca ai un alt prieten

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebue sa crezi ca te foloseste si nu-ti zice din inima ca te iub

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E foarte greu să spui asta. Părerea mea să-i zici că nu are rost sa pierdeţi timpul degeaba daca unul din voi nu simte nimic pentru. celalalt...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu imi iubesc foarte mult prietenul nu m-as putea desparti niciodata de el

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Il ignor... daca u nu-l iubesti nu are senslaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu

| yahalexa11 a răspuns:

Pai pur si simplu ii zici ca nu-l iubesti gata ce mare filozofie asa am facut eu cu un baiat de la gradinita

| xXDragon a răspuns:

Simplu zi ca nu mai vrei sa stai cu el daca se supara asta e am patit-o eu