| vvvvv a întrebat:

Cum te poti dezvirgina? doar facand sex...pentru ca am auzit niste discutii si nu mai sunt asa de sigurahappy

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Ești virgină până la primul contact sexual (de orice fel; nu este obligatorie introducerea penisului în vagin), indiferent de starea în care se află himenul.

8 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Peste cinci ani,daca vei citi intrebarea asta, iti va fi rusine si tie.
Acum, ajunge sa stii ca orice om normal psihic si fiziologic se dezvirgineaza prin sex.Desi,mai au loc si accidente.

| mgtow a răspuns:

Chiar daca introduci un obiect asemanator cu grosimea unui penis de vreo 13 - 15 cm lungime te dezvirginezi.

| Alexandru0007 a răspuns:

Sa nu cumva sa faci vreo prostie. poti sa-ti bagi si diverse chestii in vagin

| ionell1 a răspuns:

Sa nu faci ceva de care tit va parea rau mai tarziu. Fa-ti un prieten si dezvirgineaza-te cu el. Nu e greu pentru o fata sa se dezvirgineze...mai greu este pentru.un baiat...baietii stiu!tonguelaughing)))

| Mihaella_Laura_1933 a răspuns:

Nu exista foarte multe metode pentru a te dezvirirgina Exemplu:sa.ti bagi o banana sau degetul in zona intima sau chiar sa iti dea cineva un sut in fund si sa te dezvirgineze...sunt foarte multe metodebig grin Funda plizzzlove struck:*

| dorel85 a răspuns:

Cu crenvursti e cel mai sigur. placerea maxima e cu polonezi( crenvursti polonezi)... mai ai de ales intre castraveti ( spalati inainte) morcovi, etc...decizia e a ta

| Pinnk a răspuns:

Scuze ca intreb dar cati ani ai?