| MiculFaraon a întrebat:

Cum trebuie impresionata o fata, adica cum sa o cuceresti? Cum trebuie sa ii vorbesti, cum sa te comporti cu ea?

Răspuns Câştigător
| NuMaContrazice a răspuns:

Nu trebuie decat sa fii tu insuti.Nimic mai mult, niciodata, tot timpul trebuie sa fii tu insuti.Ai grija, gandeste inainte sa ii spui ceva, sa nu o jignesti, respect-o, fa-o sa se simta importanta si iubita.Cam asta e.
Asta daca vrei sa cuceresti o fata adevarata, daca vrei o pitipoanca pe care sa o fu ti fa rost de niste bani, un ghiul, o freza de cocalar si poarta-te ca unul si succesul e garantat!

11 răspunsuri:
| h3r a răspuns:

Dacă ai pus întrebarea asta înseamnă că e vai de tine și că nu știi cum să te comporți cu o fată. Dacă nu știi, înseamnă că de multe ori ai fost nesimțit. Dacă ceri de la alții să-ți zică așa cum ar trebui să vorbești, înseamnă că te chinui fără să-și pese...și înseamnă că odată tot vei da greș.

| Creeper2000 a răspuns (pentru h3r):

Da,raspundei baiatului, a pus o intrebare!

| MiculFaraon explică (pentru h3r):

Esti tu sigur, prietene? Poate nu te intereseaza pe tine de ce am pus eu aceasta intrebare, poate vreau sa te incerc pe tine.

| igrek a răspuns (pentru MiculFaraon):

Fata are dreptate. Jalnic, cum trebuie să te comporți cu o fată? Probabil părinții te-au învățat să le saluți frumos ori să le scuipi, deci asta doar tu o știi.

| h3r a răspuns (pentru Creeper2000):

I-am răspuns. Nu poți deosebi asta?

| h3r a răspuns (pentru MiculFaraon):

Prietene? Încerci un băiat? Uite ce deștept ai fost aici.

| NuMaContrazice a răspuns:

Nu trebuie decat sa fii tu insuti.Nimic mai mult, niciodata, tot timpul trebuie sa fii tu insuti.Ai grija, gandeste inainte sa ii spui ceva, sa nu o jignesti, respect-o, fa-o sa se simta importanta si iubita.Cam asta e.
Asta daca vrei sa cuceresti o fata adevarata, daca vrei o pitipoanca pe care sa o fu-ti fa rost de niste bani, un ghiul, o freza de cocalar si poarta-te ca unul si succesul e garantat!

| MiculFaraon explică (pentru NuMaContrazice):

Insfarsit un om destept, care a raspuns foarte frumos si prin urmare primeste funda! Multumesc.

| Mirke a răspuns:

In functie de fata, daca-i place de tine fii tu insati, daca nu, trebuie sa vrajesti prea mult la ea si nu merita efortul, ca pe urma tot afla ca nu esti cum viseaza ea... apropo... nu e ca-n filme, nu toate s romantice, eu am o prietena cu care din prima am vb despre sex, si e misto sa aflii ce fantezii are si ce-i place, deci invata sa o asculti.

| FairyTailLover a răspuns:

Fii tu insutiwinking o sa te cunoasca mai bine si daca esti un tip de treba o sa se indragosteasca de tine.