| MisterDariusBoy a întrebat:

Cum trebuie luate anticonceptionalele ca sa fii sigura ca nu ai ramas insarcinata?hee hee

3 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Exact cum ti le prescrie ginecologul. Anticonceptionalele sunt preparate care contin hormoni, nu se iau dupa ureche.

| LNK a răspuns:

De ce nu citesti prospectul? Ai toate detaliile acolo.

| hastemele a răspuns:

Toate odata. gura mare zici aaaaa si le torni daca-ti mai ramane loc in gura mai torni un flacon? ca sa fii sigura ca nu ramai insarcinata cea mai buna metoda contraceptiva este abstinentza, nu exista nicio pastila care sa-ti granteze 100% ca nu vei ramane insarcinta