| Roxanaaaaaa a întrebat:

Cum trebuie sa decurga "prima noapte"? ce trebuie sa fac?

7 răspunsuri:
| BoObLe a răspuns:

S te lasi puratata de valbig grin:X

e frumos:X

mai ales daca e ceva romantichappy
o sa iti placa
te asigur
doar lasa`te p mana luiwinking

| ATHOS a răspuns:

Frumoasa domnisoara eu nu cred ca esti inca pregatita pentru asta!
Poate ar trebui sa te gandesti ca nu participi la nici un concurs.
Atunci cand vrei sa faci ceva si vrei sa-ti reuseasca asa cum doresti, pentru acel ceva trebuie sa te pregatesti in mod corespunzator.
Iti doresc sa dai dovada de multa intelepciune!

| Rayyy a răspuns:

In primul rand, trebuie sa te simti pregatita atat psihic, cat si fizic. Daca ai chiar si cea mai mica indoiala ca prietenul tau nu este de incredere, atunci nu face asta, pentru ca vei regreta mai tarziu.

Dar presupunand ca esti deja hotarata, te sfatuiesc sa fii relaxata si sa nu ai emotii, totul va decurge de la sine!

| Denisu_9851 a răspuns:

Sa te lasi purtata de romantismul care e in camera, sa va iubiti; x

| dnxbv a răspuns:

Sa nu sforai!

| lyrics a răspuns:

In primul rand
sa te protejezi
sa folosesti lubrifiant
ai nevoie de tandretea iubitului
lasa emotiile de-o parte
si abandoneaza-tetongue
a.
si fa asta daca esti pregatita, daca esti sigura ca el e persoana potrivita, j daca esti dezvoltata fizic.macar 17 ani sa ai

| SweetGirl_1668 a răspuns:

Aoleu` da cati ani ai mai madddy? ...hai spuneee`.

Nu cred ca e bine sa incepi daca nu ai varsta de 18 ani.

Sincer mie una mi se pare un lucru prostesc!

Nasol., foarte nasol!

Dar asa sunteti voi...in ziua de azi`ce va mai pasa sa mai asteptati pana la 18 ani?` dar nu e bine nici pentru tine nici pentru altcineva!
Faci cum vrei dar nu e bine! Paa!