| MeAnonymm a întrebat:

Cum trebuie sa fie un baiat pentru o fata? Atat fizic cat si moral.

Răspuns Câştigător
| boylivgume a răspuns:

Sa fie sensibil, sa vorbeasca frumos, sa nu injure, sa nu fumeze, sa fie inteligent, mie mi-ar placea sa-i fie si credincios lui Dumnezeu (ceea ce-mi doresc eu happy ) ...sa se ingrijeasca mereu, sa fie frumusel, sa aiba un pic de muschi acolo..ca totusi, ai nevoie de o persoana puternica langa tine, care sa te protejeze!happy

7 răspunsuri:
| christos1234 a răspuns:

Sa fie frumos atat femeile din ziua de azi nu se mai uita la ce faci si cum araty cand faci ceva... mda funda?laughing

| nebunel a răspuns:

Pai sa te comporti frumos cu ea si sa incerci sa petreci mult timp cu ea, fizic este important sa fi un pic slab... cred

| SimonaQs a răspuns:

Toate calitatile bune... big grin

| Mikhtarian a răspuns:

Intelept,modest si bland.
1.70,60 kg, dragut = baiat bun.

| Chocolateangeeeel a răspuns:

Fata este ca o floare, trebuie udata zi de zi pentru a creste, arata-i zi de zi cat de mult o iubesti.

| Anirock a răspuns:

Depinde ce isi doreste fata..nu cred ca exista un tipar. In principal educat, sa stie cum sa o cucereasca ...in rest, depinde de fata daca il place sau nu!

| JansonLupu a răspuns:

Trebuie sa nu fie tare si mare si sasi arate ce poate dar trebuie sa poata multewinking