| ionutz255 a întrebat:

Cum trebuie sa ma comport cu fetele sa nu fiu insuportabil?

5 răspunsuri:
| WhiteStorm a răspuns:

Fiecare fată are alt caracter.În primul rând ca să te comporți cu ea frumos trebuie să îi ști caracterul, ceea ce îi place și ce nu.
Dar uite câteva sfaturi care sper să te ajute:
1.Du-te și aranjează-te (aici mă refer să nu ai coșuri s-au orice alt lucru care le-ar putea face silă).
2.Fi mai manierat pune mana la gură după ce caști.
3.Nu râgâi în fața lor asta le deranjează și le scârbește.
4.Nu uita să te ocupi și de aspectul tău fizic (nu contează numai fața ci și corpul). Degeaba ai o față drăgălașă dacă ai burtă și le face silă.
Nu uita, nici o femeie nu vrea un bărbat porc lângă ea(și anume unul ce nu se aranjează deloc și nu are bunele maniere).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Să nu te lauzi în exces, să nu înjuri din 2 în 2 min sau mai exact să nu înjuri deloc, să nu vorbeşti non-stop, dă-le şi fetelor ocazia de a vorbi, să nu jigneşti pe cineva fără motiv.
big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ău.Eu ţi-am spus ce să NU faci.big grin

| karinyyyyy a răspuns:

Pai in primul rand chestile astea difera de la fata la fata dar orcarei fete ii place un baiat glumet dar care sa fie si sensibil.Sa nu le vorbesti urat, sa nu injuri, sa nu faci lucruri scarboase in fata lor. Si daca fata e timida fi tu un pic mai indrasnet dar nu forte mult ca sa nu o speri, iar daca e mai tupeista incearca sa fi un pic mai cumintel adica sa faci glume si din astea dar sa vada ca esti un pic timid. BAFTA!

| Bebe_Voicu_1997 a răspuns:

Fa-te gay!