| zuzzuu a întrebat:

Cum trebuie sa te comporti cu un baiat? sa fii mai sensibila mai glumeata mai timida? CUM? funda

Răspuns Câştigător
| Elysssa a răspuns:

Sa ai cate putin din fiecare,ce e mult strica! Sa fii naturala,sa fii tu insuti,comporta-te asa cum esti cu adevarat,nu fi falsa! Glumeste cu el ca sa se simta bine in compania ta,sensibila cand trebuie,timida la fel,atunci cand trebuie pentru ca nu faci mare lucru cu timiditatea,mai mult ai de pierdut.Fa orice,repet, cate putin din fiecare, in limita bunului simt.

6 răspunsuri:
| TitiDrLove a răspuns:

Depinde de baiat. Sunt baieti care sunt atrasi de fetele indraznete.
Eu sunt atras de o fata mai sensibila, timida fiindca mi se pare mai misterioasa, vad in ea un suflet mai bun,,,

| TeIubesccc a răspuns:

Depinde de baiat. Sunt unii care le prefera pe cele timide, sensibile, iar altii pe cele tari in gura, tupeiste, fitoasebatting eyelashes.
Dar parerea mea e ca majoritatea baietilor nu se pot abtine sa nu puna ochii pe o fata cuminte, la locul ei. love struck

| Gabryel98 a răspuns:

De exemplu cu mine ai putea fii si glumeata, si timida si sensibila.nu imi plac fetele mult prea tupeiste

| ForeverWarrior a răspuns:

Depinde de baiat,de firea lui,poate ii place sa fii mai dura,mai glumeata, mai timida, asta decizi tu

| xSeraphim a răspuns:

Nu trebuie sa te comporti in niciun fel. Trebuie doar sa ai niste balcoane mari. si daca ai asa ceva el o sa fie gen : Beibi, am doua prezervative si o erectie cat turnul Eiffel + inca vreo 2 etaje cand ma uit in decolteul tau. Vrei sa ne plimbam prin parc de manuta? totul o sa vina de la sine.

| Al3xx3eL a răspuns:

Fii tu insati happy