| Leonardo_3192 a întrebat:

Cum v-ati cucerit iubitele? pentru fete cum ati fost cucerite?

7 răspunsuri:
| NickiMinaj a răspuns:

Nu suntem la Conquiztador sa cuceresti pe cineva laughing

| Izma a răspuns:

Pai. sincer in prima zi cand ne-am vazut el se uita la mine foarte insistent si eu... ma uitam cu o scarbaaa. rolling on the floor. ehh ma rog :-# a venit seara ne-am intalnit bla bla chatterbox. pe scurt. nici nu cred ca am fost cucerita laughing

| ιυвιтα a răspuns:

Un sarut m-a cucerit deoarece asta mai lipsea, el ma placea, eu il placeam si cand ne-am sarutat... m-am simtit cucerita!

| a răspuns:

M-am dus la ea si i-am zis: Pepushe, te scot la o apa minerala?smug
Well, la mine mers, lol.

| alexya_8105 a răspuns:

M-a cucerit prin zambetul lui simpatic, prin comportamentul sau frumos, a vrut sa ma ajute la nevoie si a fost langa mine la momentul potrivit ca sa iasa acea scanteie:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu bani si bauturi fine
sau la petreceri: strecurand pastila in tequilla

| roxy98_5200 a răspuns:

Pe mine m'a cucerit zambetul si felul lui de a fi.:X