| Deanimus a întrebat:

Cum v-ati simti si cum ati reactiona in contextul in care, intamplator, descoperiti un cd in camera iubitului vostru si constatati ulterior ca pe el se gasesc filmulete facand sex si poze erotice cu acesta si fosta lui prietena? El nu stie ca ati privit cd-ul, voi nu stiati ca el e asa. Pareri... ii spuneti? ii cereti socoteala de ce le mai tine? treceri peste, trecutul n-are importanta ci doar viitorul conteaza? etc.

Răspuns Câştigător
regis
| regis a răspuns:

In fine, eu unul consdier in continuare ca i-ai incalcat intimitatea. Dar pentru ca tu ai pus intrebarea si nu el, trebuie sa iti raspund tie. Eu unul n-as fi deranjat de un astfel de existenta unui astfel de cd, atata timp cat el contine scene din trecut. Fosta (si fostele) fac parte din viata lui si nu vad un motiv pentru care ar trebui sa stearga aceste inregistrari. La fel cum nu decupezi din fotografii chipurile prietenilor cu care te-ai certat intre timp.
Despre faptul ca a filmat asfel de scene, nu sunt un adept al acestei fantezii sexuale (am altelehee hee), dar atata timp cat a fost acordul ambilor nu vad absolut nici o problema in asta.

32 răspunsuri:
regis
| regis a răspuns (pentru Deanimus):

...la fel si la deschiderea ta fata de el. El nu ti-a povestit de filmare, tu nu i-ai spus (deocamdata) ca tocmai ai vazut-o.

| trixiiie a răspuns (pentru Deanimus):

De acord. Fie el și film făcut acum ăhăhă.