| Cristyn a întrebat:

Cum va alintati iubita/iubitul?(ma ref.la nume)

12 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe nume!

| Adolescentul a răspuns:

Drkihappy a mai fostoh go on la ce rost sa spun aceleasi lucruri! Luand stupid pentru ele!

| Adolescentul a răspuns:

Insa sa nu par straight face neserioshappy

Bebe, pisoi, scumpa, Ingeras, sweety tigruta gurita chatterbox etc dar de fapt alinturile sunt doar o forma de a te face sa te simti mai bine in mom mai dificile, nu in todeauna un bebe scumpa pisoi etc iti va aduce acel zambet de care u ai nevoie ar de nu te alinta inseamna ca este mai special si trebuie sa afli acel mister! Mai bine spus acel ceva pe care el il ascundehappy

Si scuze pentru 1 raspunshappy

| mgtow a răspuns:

Imi alint destul camionul manevrandul 6 zile pe saptamanawinking

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Puţulică.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Matzuculelaughing

| antonela_6588 a răspuns:

Pequeño

| Ana a răspuns:

Iubitu, iubi, ingeras

| dnxbv a răspuns:

Pur si simplu: făăăăă

| paramore a răspuns:

Rafy sau lafahee hee

| ciucalata a răspuns:

Scumpule, fluffy :X:X

| Gabriela_6740 a răspuns:

Dragule micutule...