| Noreasontosimle a întrebat:

Cum vi s-a parut prima zi de scoala?sad

10 răspunsuri:
| ignore a răspuns:

Perfect totulrolling on the floor.big grin noroc

| elasexygagica a răspuns:

Zooper mi-o fost dor de colegii mei baieti sh de aventurile noastre din baielove struck

| ionutzul31 a răspuns:

Buna...a inceput sa fie buna dupa ce am plecat de la scoala laughing

| andrada a răspuns:

A fost ok happy era sa dau peste baiatu' de care imi place laughing dar el nici nu m-a bagat in seama crying. Am primit cartile, orarul, am vorbit cu colegii love struck
In general a fost o zi buna mai ales ca am stst doar 2 ore dar de maine incepe programul strict crying

| Noreasontosimle explică:

Mda, eu sunt in clasa a 10a, caldura mare, bobocei...laughing colegii mei, destul de reci si ciudati. Fata de anul trecut probabil, aveau aceeasi stare ca si mine. De maine. incepesad teroarea. Regret atat de mult ca s-a dus vacanta.

| Cheloo20cmRecords a răspuns:

Scoala noua,clasa noua, colegi noi, colega gravida.Si cel mai rau fosta mea diriga preda acolo sad

| Chrisstine a răspuns:

Superbbbb:X:X:XMi-a fost asa dor de colege:X:X:Xde cum intrai pe usa sareau :X:X

| foreverуσυηg a răspuns:

Căldură, o directoare care vorbea in-truna si o maaaaare gramada de copii. b-) Deeeeeeci, extrem de naspaa! La tinee? >; ddd

| Cathuzik a răspuns:

Am ras de noii colegi, am facut primele 2 ore mate, ne-a pus sa facem exercitiirolling on the floor)))... urattt!

| Deliciouscupcake a răspuns:

Frumoasahappy acum mai departe nu stiu cum va fi =]]