| BLUEishot a întrebat:

Cum vi se par filmuletele de pe youtube cu pluralul de la telecomanda, casa lu doru etc imi pare rau de ei adica pe deasupra ca toata lumea rade si isi bat joc de ei la maxim thinking nu stiu ce sa zic daca ati fi voi i locul lor thinking ork trebuie sa recunosc ca si eu am rashee hee. Imi mai puteti da astfel de filmulete sunt curioasa! mersi anticipat(funda)!

Răspuns Câştigător
2 răspunsuri:
| Tr4fYc4n7D3PuFuL37y a răspuns:

Ii super da depinde daca te uiti prea mult la el devi ca el da totusi ii fain

| valentina_9611 a răspuns:

Stiu eu unu buuuun rau de tot! =)))

http://www.youtube.com/watch?v=pySsHkfGjPU

=))))