| anonim_4396 a întrebat:

Cum vi se pare fata asta? Mie mi se pare frumoasa, dar sora-mea zice ca nu-i place.
http://www.facebook.com/dslemond

Răspuns Câştigător
| Analytical a răspuns:

Nu o pot vedea prea bine, pentru ca e privat( nici o fata nu e urata, trebuie sa stie sa se aranjeze, atat!). dar: 1. nu conteaza ce cred altii despre ea, din moment ce tie iti place! 2. daca ai dori sa ai ceva cu ea, lasa frumusetea, uita-te mai degraba la interior, si daca are ceva in cap! exteriorul e de durata!winking

8 răspunsuri:
| XVCDG a răspuns:

E foarte frumoasa

| NothingToEat a răspuns:

E draguta

| DelyDelia a răspuns:

Ii simpatica. happy

| leaxa a răspuns:

E tare draguta si frumoasa
dar eu cred ca ar trebui sa iti palca tie nu surori tale

| catalinhiriscau a răspuns:

Ii doar draguta...nu frumoasa

| Romanticul a răspuns:

Super tare!

| unfuzzy a răspuns:

Analytical, nu o judec dupa exterior, stai linistita.
O cunosc, e o fata super.E foarte desteapta si amuzanta.E si rea cu cine merita adica uraste prostia cel mai tare.totusi,din pacate nu locuim in acelasi oras.

| Analytical a răspuns (pentru unfuzzy):

Ma bucur atunci! nu cunosc detalii, ti-am raspuns la cum ai pus tu intrebarea! tongue Ai grija de ea atunci, si pastreaz-o daca crezi ca merita! happy