| pinky_8347 a întrebat:

Cum vi se pare relatia de dragoste dintre fata sagetator si baiatul berbec?

Va rog cat mai multe rasounsuribig grin...

fundita

3 răspunsuri:
| カルメン a răspuns:

In primul rand eu nu cred in prostii din astea...adica daca tie iti place de un baiat si lui ii place de tine, va intelegeti bine, va iubiti mult, etc si apoi cand afli ca e nu stiu ce zodie si cauti pe net daca va potriviti si acolo scrie ca baiatul din zodia x nu se potriveste cu fata din zidia y ii zici imi pare rau dar in horoscop scrie ca nu sunteti compatibili si te desparti de el asta mise pare o prostie. fetelor nu va mai luati dupa asemenea aberatii ca pana la urma asta este horoscopul...important este ca intr-un cuplu sa fie incredere si iubire nu conteaza in ce zodie e el si in ce zidie este ea atata timp cat cei 2 se iubesc.

| Domyno a răspuns:

Doamne fiinţe primitive ce sunteţi! De parcă ar conta cu ceva chestia asta, nici nu stiu cine e mai stupid, tu pentru intrebarea ta, sau cel care iti raspunde incercând să te ajute rolling eyes

| alexulu a răspuns:

Zodiile nu spun nimic, doar dau speranta si/sau durere... daca toti s-ar comporta dupa horoscop cum ar fi lumea? Totul depinde de parteneri.