| adeela a întrebat:

Cum vi se pare sarutul asta >>:: credeti ca merita incercat? http://www.youtube.com/watch?v=n9aTlJ0Lv8E si nu face-ti misto si glume

16 răspunsuri:
| missoriginal a răspuns:

In niciun caz nu!
Poate sa fie persoana spalata cu Dero, Vanish, Fairy, Biocarpet, Clean si 2 kg de pasta de dinti Colgate si 2 metri de ata dentara dar eu tot nu as,, practica''un asemenea sarut.

| adeela explică (pentru missoriginal):

Tareerolling on the floor)rolling on the floorrolling on the floor

| missoriginal a răspuns (pentru adeela):

Pai chiar asa e...
Sarutul frantuzesc e ok dar astia nu se saruta. Zica ca se spala pe fata si mai sunt si gay.
Bleah...

| Claudiu28 a răspuns:

Da deci mi-a pierit pofta de mancare pe ziua de azi...

| Bellinda99 a răspuns (pentru Claudiu28):

Da te inteleglaughing... Ii xhiar scarbos sarutul asta..si ii si mai scarbos cand ma gandesc ca is 2 barbatistraight face

| Bellinda99 a răspuns (pentru Claudiu28):

Da te inteleglaughing... Ii chiar scarbos sarutul asta..si ii si mai scarbos cand ma gandesc ca is 2 barbatistraight face

| Cosmotel a răspuns:

Se vede de la o posta ca-s 2 barbati. beachhh.

| Ina93 a răspuns:

Daca tie ti se pare interesat incerca laughing
eu nu pot sa fac chestia asta.
mi se pare ceva scarbos.
sau sa fac chestia asta in public

| adeela explică (pentru Ina93):

Nu ma in public in nici un cazlaughinglaughing

| Ina93 a răspuns (pentru adeela):

Sincer mie nu mi se pare ceva interesant.
daca tie iti place fa`o
si oricum nici prietenul meu cred ca nu i`ar place.

| adeela explică (pentru Ina93):

Fiecaruia cum ii place eu doar am cerut parerea voastra atat.

| Ina93 a răspuns (pentru adeela):

Ahamm. dar parerea ta care ar fi?

| DraGutZUul a răspuns:

Wow, tare sarutu, chiar tare, trebuie sa gasesti o persoana potrivita pentru asta fratewinking

| zZAlexandruZz a răspuns:

Urat.

| anonimca54 a răspuns:

Mi se pare destul de scarbos.Mai ales ca in video asta sunt doi tipi

| natalia886 a răspuns:

Nu e sarut aia se spala pe fatalaughingfiecare linge cum poate mai bine sarutul frantuzesc pentru mine nu e scarbos ala e chiar ok dar de la chestia asta imi vine sa vomit Doamne si mai sunt si barbatilaughing