| Viky17 a întrebat:

Cum vi se pare un baiat care (tachineaza, saruta pe frunte, are glume amuzante, sau glume cu tenta sexuala)? ar fi un libidinos, sau chiar mă place? tin sa precizez ca el era intr-o relatie si facea asemenea chestii doar cu anumite fete(vreo 2-3)

Răspuns Câştigător
| Bacemi a răspuns:

Un tip care te place și vrea sex de la tine. Etichetele gen libidinos sau gentleman sunt irelevante. În fond suntem niște animale. Nu poți să spui faci dragoste, pentru că aia e o stare de fapt. Sexul e o acțiune.
"Mă vrei un domn stilat, după vorbă și port. Hai suge-o, sunt același porc."

| LoveSleep a răspuns (pentru Bacemi):

Și...zici că ești animal?

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Tipul vrea sex

| SG1995 a răspuns:

Depinde, daca tipul e afectuos, e clar ca vrea o relatie, daca doar aduce aluzia la sex tot timpul e evident.

| Viky17 explică (pentru SG1995):

Rareori spunea glume cu tenta sexuala

| SG1995 a răspuns (pentru Viky17):

E poate vrea o relatie, depinde, nu stiu.