| marysha a întrebat:

Cumfaci un barbat fericit la capitolul sex?

Răspuns Câştigător
blonda_suprema
| blonda_suprema a răspuns:

Urmareste emisiunea Laurei Andresan de pe B1(daca o mai fi)

6 răspunsuri:
mlm
| mlm a răspuns:

Barbatii si femeile au viziuni diverse asupra sexului; Incearca sa te simti bine in bratele partenerului si sa te bucuri de momentele de intimitate; Toti barbatii adora femeile care sunt active in timpul actului sexual, care se preocupa de satisfacerea celuilalt. Lasa egoismul la o parte si incearca sa il faci pe partenerul tau sa se simta bine.
Nu ezita sa iti exprimi si tu dorintele si preferintele tale si nu te feri de lucruri noi. Incearca sa-l surprinzi prin tot ceea ce faci, incearca sa adopti stilui romantic, te va ajuta foarte mult, barbatii in general sint romantici chiar daca nu arata.Pentru ca tu iti cunosti cel mai bine corpul, comunica-i partenerului cum si unde ti-ar placea sa te atinga si ghideaza-i miscarile in functie de nevoile tale. Nu pune responsabilitatea satisfacerii tale numai pe umerii lui.Atunci cind sint mangaiati si alintati este cel mai bine pentru ei.

| zu a răspuns:

Pai vorbesti cu el, incerci sa aflii ce poti face tu, pentru ca el sa fie fericit.si dupa, daca poti, pui in practica.

| yasminna a răspuns:

Incearca lucruri noi si afla de la el ceea ce ii place, observa-l cand il saruti sa vezi cum reactioneaza, si nu te sfii nici tu sa ii spui ce iti place.Indrumati-va unul pe celalalt spre absolut, adica pe culmile extazului. Iubiti-va mult si spor la *exploatari*

| yami a răspuns:

Sa faci exact ce simti, fara"perdea'winking...cu siguranta va simti si va aprecia. daca faci ceva fortat nu iasa deloc bine, pentru niciunul dintre voi, asa ca: jos masca, de-acum faci toate nebuniile pe care nu le-ai pus in practica, si rezultatul e garantatbig grin

| georgesur a răspuns:

TOATE raspunsurile anterioare sunt VALABILE!

| Sara a răspuns:

Oral