| Barbie a întrebat:

Cunoaste-ti fete care au facut sex cu negri. Ce au zis? Eu am auzit de la o fata ca doare asa tare si cica nu a putut sa faca sex cu respectivul.

7 răspunsuri:
| Malvina24 a răspuns:

Depinde nu trebuie sa generalizam, nu toti ''o au'' mare!

| Pupily92 a răspuns:

Totul depinde de marimea penisului, a vaginului si de felul cum o face.normal ca una proaspat dezvirginata, daca intretine relatii sexualke cu unu ce o are ca un cal, ea o sa aiba niste dureri groaznice poate si traume psihice(daca ala nu e bland si face sex salbatic).
daca e una mai "experimentata", poate ca o sa-i placa si unu ce o are enorma.
happy

| SEAL a răspuns:

Cunosc o fata care a facut o cu toti americanii de la echipa de baschet energia rovinaari si a zis ca cea mai mare o avea unu alb chiar mai mare si decat a unuia care are 2m11cm

| roxy_5007 a răspuns:

De parca ar fi o diferenta. Pai depinde de partener si daca e bland tot asa e ca si un alb. Doar ca poate o are mai mare nu crede in de astea

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am facut sex cu un negru... a fost ok, chiar mi-a placut.Acum depinde cat de mare o are, cel cu care am fost eu o avea normala.Nu toti o au mare...

| ƒłᴀƦƺǭϞ a răspuns:

E timid, vorbeste tu cu el, nu o sa patesti nimic rau! happy