| rolo220 a întrebat:

Cunosc,din clasa mea, o fata cu care stau cu ea mai des in fiecare zi. O plac, si as vrea sa va cer parerea voastra. Ne luam in brate, uneori de mana (pentru putin timp) si ne alintam. Am fost un gest dragut, acela cand i-am dat haina pentru ca ii era frig(fara rasete va rog). Oare s-o fi apropiat de mine? Dar uneori sunt momente in care sa nu ma fi bagat in seama. E un baiat din acela golanas care se da la ea, dar ea zice ca e urat si ca nu il place deloc. Voi ce credeti. M-ar putea placea?

Răspuns Câştigător
| neutrino a răspuns:

Ia-o in brate, pup-o si invit-o in oras. Si nu uita sa-i spui cat este de frumoasa!

10 răspunsuri:
| On3St4r a răspuns:

Câți ani aveți fiecare?

| rolo220 explică (pentru On3St4r):

14.

| rolo220 explică (pentru On3St4r):

14 ani. Stiu ca vei zice ca ar trebui sa ne preocupe scoala. Stai calm ca ma preocupa. Dragostea asta a inceput de curand dar creste din ce in ce mai mult.

| On3St4r a răspuns (pentru rolo220):

Întrebam pentru ca să știu ce răspuns să îți dau. Eu zic da, dar cel mai bine o întrebi pe ea! Baftă!

| rolo220 explică (pentru On3St4r):

A mai fost intr-o relatie acum cateva zile. Si poate ca are inca sentimente pentru ala. Dar si in timpul relatiei cu celalalt faceam asemenea lucruri cu ea. Si azi la scoala se grabea sa plece si nu prea m-a mai bagat in seama.

| On3St4r a răspuns (pentru rolo220):

Întreab-o, că doar nu te mușcă! Din câte spui tu cred că obișnuită cu așa ceva. Dacă îți e greu să îi spui, scrie-i. Să nu faci greșeala să pui pe altcineva să îi spună, va crede că ești un laș sau va crede că este o invenție.

| Azµre a răspuns:

Dacă ai scoate-o în oraș poate.

| zurick a răspuns:

Ai curaj! Invit-o undeva, sarut-o, vorbiti despre orice va trece prin cap, Bafta!

| rolo220 explică:

14 ani amandoi. Si ma preocupa scoala in general. Dragostea a venit deodata si creste in continuu.