| Radu2005 a întrebat:

Cunosc fete mai plinute cu forme accentuate care ma atrăgeau foarte mult în trecut iar acum deloc de la o vreme ceva se întampla acum cand vad fete care nu au forme si sunt slabe băț ma simt foarte atras de ele iar de cele care au fundul mare sanii mari nu mai ma atrag deloc e de bine sau de rău? Și dc oare?

2 răspunsuri:
| Cinic a răspuns:

Mie imi plac tipele plinute cel mai mult. A nu se confunda cu grase. Imi plac cu un pic de burtica, sunci pe coapse, falci. Mom bod in toata regula. Sa iti mai vand un pont : tipele foarte skini de obicei sunt mai largi. Tipele mai plinute sunt mai strâmte.

| Violleta2022 a răspuns:

Pai mai cresti si tu, iti mai schimbi viziunea si preferintele.