| aclean a întrebat:

Cunosc o fata, o plac, si imi doresc sa o sarut, dar colegii fac haz de noi!
Va rog, ajutati-ma! DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| ersiluka a răspuns:

Nici mie nu imi place fazele astea ca colegilaughing pai incearca sa ramai ca ia dupa ore sa mergeti undeva sa poti sa vb ca ia si sa faceti ce vreti cum vreti:d si fara sa va vada nimeni. big grin astept fundabig grinx

7 răspunsuri:
| gigiro a răspuns:

Daca sunteti prea mici si vorbesti la scoala, ce sa-ti fac? Ea e mai mult o colega deca iubita.

| Cheloo20cmRecords a răspuns:

Nu baga colegii in seama
scoate-o undeva in oras

| Mada4ghn a răspuns:

Mda.pai incearca sa pui cap la cap toate astea si o sa iti iasalaughing))

| Alina_4790 a răspuns:

Nu-i baga in seama...dar daca nu vrei sa va vada, o poti uce undeva unde sa fiti doar voi 2 si o saruti acolobatting eyelashes
Succes
Funtitabatting eyelashespls

| K3TtX a răspuns:

Daca tie iti place de ea, lasa lumea cu trebuie ei, ei raman cu rasul si uh cu eawinking

| annaanne3 a răspuns:

Heii, nu trebuie sa iti pese ce spun altii, sunt imaaturi:*
Arata-i ca iti place de ea, ia-o de mana si du-te uundeva cu ea unde sa nu mai fie altii si sarut-o, o vei surprinde placut si vei scapa si de ''mitocani'':* te pup, succes. Fundaa?

| AnaTivadar a răspuns:

Nu ii baga in seama mi s-a intamplat si mie

el fiind rusinos si eu tare vorbareata
si pana la urma ne-am despartit din cauza lor
oh go on invata sa ignori tot ce iti zic ei