| aurik@ a întrebat:

Cunosc un baiat (dragut). De cite ori il vad ma coplesesc emotiile. Oare sa ma fi indragostit?

6 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Mai intrebi?laughing normal...

| Floreenofficial a răspuns:

Da, asa se manifesta.smug

| IrenneDrt a răspuns:

Da.mai mult ca sigur.incearca sa porti o discutie cu el in care vei afla daca si el te place. daca este asa totul va fi okwinking lasa emotiile la o parte si fa acest pas daca nu il va face el.asa ca sigur esti indragostita love struck ...succes in continuare! :*

| Sapphire a răspuns:

Da fato, esti in love. smug

| madycumada a răspuns:

Bunaaahappy
Te-ai indragostitsmugsmugsmugsmugsmug
Incearca sa te bagi in seama cu el si poate sentimentul este reciproc.
Succces!kiss

| alexandra14_5517 a răspuns:

Da. "Sari pe el" laughing [kiddin']
Intereseaza-te, poate si pe el il "coplesesc emotiile" :d