| loveahhhh a întrebat:

Cunosc un baiat si uneori ma ia in brate si imi spune ca sunt simpatica, draguta si mai multe, iar alte ori ma face prostovana imi vorbeste diferit si nu stiu ce sa mai cred adica nu stiu ce parere are despre mine se schimba dupao zi pe alta si dee. si uneori am impresia ca stiu totul despre el si alte ori parca nu il cunosc de loc. habar nu am daca simt ceva pentru el si sincer nu vreau sa simt nimic pentru el.dar am uneori seenzatii, sentimente pe care nu le-am avut. va rog sa imi spuneti si mie de ce credeti ca el se comporta asa sau nu stiu spuneti-va parerea. funda promit

5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Are o comportare destul de ciudata si poate e asta e felul lui de a fi asa mai naiv si nu cred ca merita sa fi cu el atat timp cat nu stie sa se comporte ca atare

| ScandaL a răspuns:

Heiii scumpa. Asa sunt eu cu un coleg Marius. laughing Uneori ma pipaie, alteori ma face `proasta dracu'` laughing Alte ori `Lariiisuuuca pupa-ti-as botu tau de mata` laughing E un sentiment de amicitie, de fraternitate, Sau probabil te place, dar e influentat de anturaj, ceva gen `ba ce umbli cu aia? Nu vezi cum arata`ceva gen. laughing Intreeaba-l odata in `gluma` : `ma duda tie iti place de mine?` Vezi ce zice, daca spune nu, nu tee intrista. :* Bucura-te ca ai un `fratior`.

Te pupa ScandaL.

| unknownn a răspuns:

Vrea doar sa te...

| niku93 a răspuns:

Mai mult ca sigur ca si el e la fel(sau chiar mai rau) de zapacit ca si tine.
daca vrei sa rezolvi ceva, invita-l la un cica(sau pe unde mai iesiti voi, juniorii) si incearca sa porti o discutie calma si cat se poate de serioasa despre ce se intampla cu el si ce vrea sa obtina de fapt.

| neutrino a răspuns:

El a dorit sa-ti spuna ca pentru o prostovana esti destul de draguta. Se poate multumi sa fii jucaria lui pentru un timp.