| 3udoareu a întrebat:

Cunosc un tip de cativa ani, dar acum 2 saptamana am inceput sa vb fff des, zilnic, la tel si pe messlove struck Imi spune ca ma iubeste si eu il iubesc dar nu mi-a spus ca vrea sa fim impreuna, adica mi-a spus in gluma si eu am reactionat ok spunand ca ar fi frumossad dar nu mi-a pus intrebarea aceea pana acumthinking tatal lui a decedat in urma cu 3 luni sad si poate ca de asta nu vrea sa se angajeze intr-o alta relatie ca ar fi prea devreme... El e fff de treabalove struck e exact ce imi doresclove struck sufletist si cumintelove struck dar ne despart 15 km( doua sate vecine). si avem 16 ani (eu) si 16 jumate( el)... Oare ce vrea de fapt?:d Help meeee! crying

Răspuns Câştigător
| teutzikka a răspuns:

Cred ca vrea sa fii cu el si tu vrei sa fi cu el dar mai lasa-l sa se linisteasca dupa tristetea din familia lui iti sugeres dupa aproape o luna sau mai putin si sai propui u din gluma in gluma si etc. succes ar fi foarte frumos daca ati voi impreuna. Funda :Xbig grin?

2 răspunsuri:
| alexandru1991 a răspuns:

Daca vezi ca el nu zice nimic si tu esti nerabdatoare ai putea tu sa-l intrebi si sa afli raspunsul. Poate nu e sigur, dar cum am zis poti sa iei tu initiativa.Mult succes!

| RoxyRoky a răspuns:

Incearca sa il iei pe ocolite si daca vezi ca nu merge ia initiativa. Ia-ti inima in dinti si incearca sa il intrebi tu prima.