| anonim_4396 a întrebat:

:d va rog am nevoie de pareri : cum imi dau seama daca partenerul meu e satisfacut deplin? adica in timpul actului sexual e ok, insa nu geme, cateodata il simt, cateodata nu...si cand ejaculeaza, nu se termina foarte repede adica poate dura si 30 de minute, poate si putin peste, asta nu intotdeauna, dar oricum nu sub 15minute.am impresia cateodata ca nu e destul de excitat si nu stiu ce sa fac sa il excit la maxim! ca sa il vad eu ca ii place ca e in al noualea cer, sau poate sa fie si nu imi dau seama din cauza ca tot timpul ma preocupa asta, il simt cateodata, atingerile si dorinta, insa intrebarea mea e de fapt daca ii place atat de mult de ce dureaza pana cand se termina? care e normal comportamentul unui barbat care intr-adevar te iubeste, te doreste cum imi pot da seama, daca greseste el sau de fapt imi fac eu ganduri pentru nimicuri.va rog dati-va cu parerea, vreau exemple sau explicatii! dau fundita love struck

3 răspunsuri:
| saby26 a răspuns:

Depinde ce pozitii exersati.cel mai bine ar fi sa nu fie doar una si de fiecare data aceeasi. faceti lucruri noi sau cel putin initiazal tu vino cu idei noi si asta il va excita f mult. probabil este satul de acelasi lucru mereu.si faza cu gemutul este doar in filme si la barbati crede-ma ca cei mai multi barbati chiar daca simt nevoia sa scoata sunete se abtin li se pare ceva rusinos pentru el.nu lua in seama raspunsurile rautacioase de ex maskull 123 care se lauda degeaba.asta este fala lor chiar daca nu e asa mint si ei ca doar noi nu avem de unde sti

| dyyva a răspuns:

Unii baieti ejaculeaza mai repede altii mai incet, si ai noroc tu ca nu ejaculeaza repede. asta nu inseamna ca el nu este excitat

| russyy a răspuns:

Fai sex oral sa vzi cum face.si tu trebuie sa gemi sa-i arati kati plke