| Andra974 a întrebat:

Da, Alte probleme. Pentru baieti in special. I-am dat o bratara unui baiat de care imi place, un pupic pe obraz, dupa comportament s-ar putea sa ma placa dar nu sunt sigura. Si el e putin timid ca si mine dar, nu stiu ce sa fac. Ma puteti ajuta happy? Cel mai bun raspuns, fundita garantat

Răspuns Câştigător
| Seвi a răspuns:

Spune-i ce simti si vei vedea nu ezita nu risti nu castigi. Spune-i ca il placi si intreaba-l daca sentimentul este reciproc daca zice da (oricum e clar ca zice da, in primul rand daca a acceptat pupicul, da de inteles) revin daca zice da:happy love daca zice nu de fapt nu te gandi ca va zice nu fi pozitiva

Succes

Tinema la curent :p

Funda? big grin

6 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Daca este timid, o bratarica si un pupic pe obraz nu prea il ajuta sa-ti spuna ce simte. Probabil crede ca tu il apreciezi doar ca pe un amic si ca nu vrei ceva mai mult. Daca vrei sa fii cu el, saruta-l si vezi cum reactioneaza. Daca urmeaza un zambet, e de bine! Bafta!

pa, pa.

| pacalici a răspuns:

Daca nu te baga anseama, anseamna ca nu-i place de tine asa ca vb cu el si vezi ce zice.

| Andra974 explică:

Si in plus stie ca il plac

| Andra974 explică:

Stie ca il plac, iar pupicul a fost, ei bine o prietena la rugat sa ma lase sa o fac, si a fost pe obraz...

| AOD a răspuns:

Da este simplu. Vorbeste cu el dar nu ii spune pe fata ca il placi, flirteaza si tu. Da-i pupicuri des pe obraz si fa'l in asa fel incat sa roseasca mereu si apoi el va face pasul cel mare deoarece o sa te placa mai multlove struck.
Bafta scumpa :*

| danionutsorin a răspuns:

Pai ar trebui sa nu mai fi timida. daca iti place acel baiat ii spui ca te-ai indragostit de el si ca vrei sa fi cu el